7.6×300mm, D=8-78, PA6.6 | Szalagszélesség: 7,6 mm | Szalaghosszúság: 300 mm | Max. kötegátmérő: 78 mm | Min. kötegátmérő: 8 mm | Min. szakítószilárdság: 250 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 7,6 mm |
| Szalaghosszúság | 300 mm |
| Max. kötegátmérő | 78 mm |
| Min. kötegátmérő | 8 mm |
| Min. szakítószilárdság | 250 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |