250×200×90, IP67 | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm² | Forma: négyzetes | Hosszúság: 200 mm | Átmérő: 0 mm | Bevezetések száma: 10 | Szekrényátvezetés típusa: kikönnyített | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: csavaros | Plombálható: true | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 660 V | Időjárásálló: true
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |
| Forma | négyzetes |
| Hosszúság | 200 mm |
| Átmérő | 0 mm |
| Bevezetések száma | 10 |
| Szekrényátvezetés típusa | kikönnyített |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | csavaros |
| Plombálható | true |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 660 V |
| Időjárásálló | true |