150×150×70mm, IP67 | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm² | Forma: négyzetes | Hosszúság: 150 mm | Átmérő: 0 mm | Bevezetések száma: 6 | Szekrényátvezetés típusa: kikönnyített | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: csavaros | Plombálható: false | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 660 V | Időjárásálló: true
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |
| Forma | négyzetes |
| Hosszúság | 150 mm |
| Átmérő | 0 mm |
| Bevezetések száma | 6 |
| Szekrényátvezetés típusa | kikönnyített |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | csavaros |
| Plombálható | false |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 660 V |
| Időjárásálló | true |