230V, 50Hz, 36×LED, 3h, 3,7V / 1200mAh, Li-ion, IP30 | Alkalmas jelölésfajtához: matrica | Jelölés fajtája: egy-/kétoldalú | Fényforrás: beépített LED-es | Ház anyaga: alumínium | Felület: egyéb | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 85 -265 V | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: A++, A+, A (LED) | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 10 000 h | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: I | Effektív fényáram: 300 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Folyamatos fényáram szabályozás: true | Magasság / mélység: 25 mm | Hosszúság: 235 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas jelölésfajtához | matrica |
| Jelölés fajtája | egy-/kétoldalú |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | egyéb |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 85 -265 V |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 10 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Effektív fényáram | 300 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Folyamatos fényáram szabályozás | true |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 235 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |