16A/250VAC, IP54, (102) | Kapcsoló típusa: egyéb | Csatlakozóaljzat típusa: földelt dugalj | Használati mód: billentyű/gomb | Világítással: false | Anyag minősége: egyéb | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | IP védettséghez alkalmas: IP54 | Névleges áram: 16 A | Túlfeszültség elleni védelem: false | Hibaáramvédelem: false | Készülék szélesség: 142 mm | Készülék magasság: 70 mm
| Kapcsoló típusa | egyéb |
| Csatlakozóaljzat típusa | földelt dugalj |
| Használati mód | billentyű/gomb |
| Világítással | false |
| Anyag minősége | egyéb |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| IP védettséghez alkalmas | IP54 |
| Névleges áram | 16 A |
| Túlfeszültség elleni védelem | false |
| Hibaáramvédelem | false |
| Készülék szélesség | 142 mm |
| Készülék magasság | 70 mm |