RJ11, 6/4 | Kapcsoló típusa: egyéb | Csatlakozóaljzat típusa: egyéb | Használati mód: egyéb | Világítással: false | Anyag minősége: egyéb | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | IP védettséghez alkalmas: IP20 | Névleges áram: 0 A | Túlfeszültség elleni védelem: false | Hibaáramvédelem: false | Készülék szélesség: 80 mm | Készülék magasság: 80 mm
| Kapcsoló típusa | egyéb |
| Csatlakozóaljzat típusa | egyéb |
| Használati mód | egyéb |
| Világítással | false |
| Anyag minősége | egyéb |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| IP védettséghez alkalmas | IP20 |
| Névleges áram | 0 A |
| Túlfeszültség elleni védelem | false |
| Hibaáramvédelem | false |
| Készülék szélesség | 80 mm |
| Készülék magasság | 80 mm |