100-240 V, 50 Hz, 10 W, 2700-6000 K, EEI=G | Lámpatest fajtája: íróasztali lámpa | Alkalmas fali szerelésre: false | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: ezüst | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: false | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Kapcsolóval: true | Csatlakozó aljzattal: true | Érintésvédelem: II | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 700 lm | Színhőmérséklet: 2 700 -6 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 393 mm | Hosszúság: 450 mm | Átmérő: 0 mm
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | ezüst |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | true |
| Csatlakozó aljzattal | true |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 700 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 393 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Átmérő | 0 mm |