2×16 mod, H×W×D=455×445×110mm, IP42, RAL1013 | Sorok száma: 2 | Modulszélesség: 16 | Fedél/burkolat fajtája: fedél | Átlátszó fedél/ajtó: true | Ház anyaga: acél | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési magasság: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Földelő sorkapocs: true | Nullavezető sorkapocs: true | DIN-sín: true
| Sorok száma | 2 |
| Modulszélesség | 16 |
| Fedél/burkolat fajtája | fedél |
| Átlátszó fedél/ajtó | true |
| Ház anyaga | acél |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Földelő sorkapocs | true |
| Nullavezető sorkapocs | true |
| DIN-sín | true |