L=5m, d=3,2mm | Alkalmazási terület: védőcső | Anyag minősége: acél | Hosszúság: 5 m | A behúzó drót szélessége / átmérője: 3,2 mm | Behúzódrót anyagvastagsága: 3 mm | Fejforma: gyűrű | Dob-/gyűrűátmérő: 6 mm | Forma: lapos
| Alkalmazási terület | védőcső |
| Anyag minősége | acél |
| Hosszúság | 5 m |
| A behúzó drót szélessége / átmérője | 3,2 mm |
| Behúzódrót anyagvastagsága | 3 mm |
| Fejforma | gyűrű |
| Dob-/gyűrűátmérő | 6 mm |
| Forma | lapos |