230V, 50Hz, 150W, E27, 6000K, EEI=G | Fényforrás teljesítménye: 150 W | Lámpafeszültség: 220 -230 V | Fényáram: 11 250 lm | Foglalat: E27 | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Színhőmérséklet: 6 000 K | Fényszín EN 12464-1 szerint: hideg >5300 K | Lámpaforma: cső, egy végén fejelt | Égetési helyzet: bármely | Átmérő: 55 mm | Zárt lámpa szükséges: true | Energia-takarékossági osztály: G | Közepes névleges élettartam: 10 000 h
| Fényforrás teljesítménye | 150 W |
| Lámpafeszültség | 220 -230 V |
| Fényáram | 11 250 lm |
| Foglalat | E27 |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Színhőmérséklet | 6 000 K |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | hideg >5300 K |
| Lámpaforma | cső, egy végén fejelt |
| Égetési helyzet | bármely |
| Átmérő | 55 mm |
| Zárt lámpa szükséges | true |
| Energia-takarékossági osztály | G |
| Közepes névleges élettartam | 10 000 h |