338×7,6mm, D=3,5-120mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 7,6 mm | Szalaghosszúság: 338 mm | Max. kötegátmérő: 120 mm | Min. kötegátmérő: 3,5 mm | Min. szakítószilárdság: 110 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 7,6 mm |
| Szalaghosszúság | 338 mm |
| Max. kötegátmérő | 120 mm |
| Min. kötegátmérő | 3,5 mm |
| Min. szakítószilárdság | 110 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |