220-240 V, 50 Hz, 12 W, 300 mA | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: false | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 30 -40 V | Kimeneti áram: 300 -300 mA | Kimeneti teljesítmény: 12 -12 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 115 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 30 -40 V |
| Kimeneti áram | 300 -300 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 12 -12 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 115 mm |
| Átmérő | 0 mm |