230 V, 50 Hz, 2×6 W, 2×440 lm, 3000-6000K, 2×40 cm, EEI=G | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház színe: alumínium | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: true | Érintésvédelem: II | Kapcsolóval: false | Rendszer teljesítmény: 12 W | Effektív fényáram: 880 lm | Színhőmérséklet: 3 000 -6 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 10,3 mm | Hosszúság: 41,2 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház színe | alumínium |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | true |
| Érintésvédelem | II |
| Kapcsolóval | false |
| Rendszer teljesítmény | 12 W |
| Effektív fényáram | 880 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 10,3 mm |
| Hosszúság | 41,2 mm |
| Átmérő | 0 mm |