140×65×45mm | Forma: ovális | Sorolható: false | Átmérő: 0 mm | Hosszúság: 140 mm | Mélység: 45 -46 mm | Eszközbeültetések számához: 2 | Eszközök rögzítése: csavarrögzítés | Kábelátmérőhöz: 0 -0 mm | Bevezetések száma: 0 | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: egyéb | Plombálható: false | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm²
| Forma | ovális |
| Sorolható | false |
| Átmérő | 0 mm |
| Hosszúság | 140 mm |
| Mélység | 45 -46 mm |
| Eszközbeültetések számához | 2 |
| Eszközök rögzítése | csavarrögzítés |
| Kábelátmérőhöz | 0 -0 mm |
| Bevezetések száma | 0 |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | egyéb |
| Plombálható | false |
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |