230V,50Hz,12W,3000K,E27,1160 lm,200°,A60,SAMSUNG chip, EEI=F | Névleges feszültség: 220 -240 V | Lámpateljesítmény: 12 -12 W | Feszültség fajtája: AC | Névleges fényáram az IEC 62612 szerint: 1 160 lm | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Lámpaforma: körte | Fényszín EN 12464-1 szerint: meleg <3300 K | Foglalat: E27 | Színhőmérséklet: 3 000 -3 000 K | Ház színe: fehér | Sugárzási szög: 200 -200 ° | Átmérő: 60 mm | Hosszúság: 118 mm | Energia-takarékossági osztály: F | Min. kapcsolások száma: 15 000 | Közepes névleges élettartam: 25 000 h
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Lámpateljesítmény | 12 -12 W |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges fényáram az IEC 62612 szerint | 1 160 lm |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Lámpaforma | körte |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | meleg <3300 K |
| Foglalat | E27 |
| Színhőmérséklet | 3 000 -3 000 K |
| Ház színe | fehér |
| Sugárzási szög | 200 -200 ° |
| Átmérő | 60 mm |
| Hosszúság | 118 mm |
| Energia-takarékossági osztály | F |
| Min. kapcsolások száma | 15 000 |
| Közepes névleges élettartam | 25 000 h |