Háttérvilágítású mély LED panel
Műszaki paraméterek: 230VAC,50Hz,40W,4800lm,6500K,IP40,UGR<19,595x595mm,EEI=E
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 40 W |
| Effektív fényáram | 4 800 lm |
| Színhőmérséklet | 6 500 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 30 mm |
| Hosszúság | 596 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési hossz | 576 mm |
| Beépítési szélesség | 576 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 30 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |