1×CO 10A/230VAC, 0,3A/250VDC, 28mm, 4,8×0,5 mm, IP00 | Szenzor szélessége: 10,3 mm | Szenzor magassága: 15,9 mm | Szenzor hossza: 27,8 mm | Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén: 2 A | Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén: 0,3 A | Kapcsolási funkció: csúszó érintkező | Nyitóérintkezők száma: 1 | Záróérintkezők száma: 1 | Váltóérintkezők száma: 1 | Ház anyaga: műanyag | Igazoló elem típusa: íves kar | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -80 °C
| Szenzor szélessége | 10,3 mm |
| Szenzor magassága | 15,9 mm |
| Szenzor hossza | 27,8 mm |
| Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén | 2 A |
| Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén | 0,3 A |
| Kapcsolási funkció | csúszó érintkező |
| Nyitóérintkezők száma | 1 |
| Záróérintkezők száma | 1 |
| Váltóérintkezők száma | 1 |
| Ház anyaga | műanyag |
| Igazoló elem típusa | íves kar |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -80 °C |