1xNO+1xNC, 2A/230V AC-15, 0,3A/250V DC-13, 90°, IP65 | Szenzor szélessége: 29 mm | Szenzor magassága: 24,8 mm | Szenzor hossza: 63,9 mm | Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén: 2 A | Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén: 0,3 A | Kapcsolási funkció: csúszó érintkező | Nyitóérintkezők száma: 1 | Záróérintkezők száma: 1 | Váltóérintkezők száma: 1 | Ház anyaga: egyéb | Igazoló elem típusa: görgős ütköző | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -55 °C
| Szenzor szélessége | 29 mm |
| Szenzor magassága | 24,8 mm |
| Szenzor hossza | 63,9 mm |
| Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén | 2 A |
| Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén | 0,3 A |
| Kapcsolási funkció | csúszó érintkező |
| Nyitóérintkezők száma | 1 |
| Záróérintkezők száma | 1 |
| Váltóérintkezők száma | 1 |
| Ház anyaga | egyéb |
| Igazoló elem típusa | görgős ütköző |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -55 °C |