1xNO+1xNC, 6A/230V AC-15, 0,3A/250V DC-13, IP66 | Szenzor szélessége: 58 mm | Szenzor magassága: 25 mm | Szenzor hossza: 87 mm | Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén: 2 A | Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén: 0,3 A | Kapcsolási funkció: csúszó érintkező | Nyitóérintkezők száma: 1 | Záróérintkezők száma: 1 | Váltóérintkezők száma: 1 | Ház anyaga: fém | Igazoló elem típusa: működtetőpálca | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -55 °C
| Szenzor szélessége | 58 mm |
| Szenzor magassága | 25 mm |
| Szenzor hossza | 87 mm |
| Névleges üzemi áram AC-15, 230 V esetén | 2 A |
| Névleges üzemi áram DC-13, 230 V esetén | 0,3 A |
| Kapcsolási funkció | csúszó érintkező |
| Nyitóérintkezők száma | 1 |
| Záróérintkezők száma | 1 |
| Váltóérintkezők száma | 1 |
| Ház anyaga | fém |
| Igazoló elem típusa | működtetőpálca |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -55 °C |