aM 25A,500V,100kA,22×58 | Méret: 22×58 mm | Feszültség fajtája: AC | Névleges áram: 25 A | Névleges feszültség: 400 V | Rendeltetés: aM | Üzemi frekvencia: 50 -60 Hz | Kioldási karakterisztika: lomha (T) | Lekapcsolási teljesítmény: 100 kA | Teljesítményveszteség névleges áramnál: 9,5 W
| Méret | 22×58 mm |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges áram | 25 A |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Rendeltetés | aM |
| Üzemi frekvencia | 50 -60 Hz |
| Kioldási karakterisztika | lomha (T) |
| Lekapcsolási teljesítmény | 100 kA |
| Teljesítményveszteség névleges áramnál | 9,5 W |