gG 1A,500VAC,100kA,10×38 | Méret: 10×38 mm | Feszültség fajtája: AC | Névleges áram: 1 A | Névleges feszültség: 400 V | Rendeltetés: gL/gG | Üzemi frekvencia: 50 -60 Hz | Kioldási karakterisztika: közepesen lomha (MT) | Lekapcsolási teljesítmény: 100 kA | Teljesítményveszteség névleges áramnál: 3 W
| Méret | 10×38 mm |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Rendeltetés | gL/gG |
| Üzemi frekvencia | 50 -60 Hz |
| Kioldási karakterisztika | közepesen lomha (MT) |
| Lekapcsolási teljesítmény | 100 kA |
| Teljesítményveszteség névleges áramnál | 3 W |