gPV, 30A,1000VDC,5kA,10×38 | Méret: 10×38 mm | Feszültség fajtája: DC | Névleges áram: 30 A | Névleges feszültség: 1 000 V | Rendeltetés: gPV | Üzemi frekvencia: 0 -0 Hz | Kioldási karakterisztika: közepesen lomha (MT) | Lekapcsolási teljesítmény: 5 kA | Teljesítményveszteség névleges áramnál: 7,5 W
| Méret | 10×38 mm |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges áram | 30 A |
| Névleges feszültség | 1 000 V |
| Rendeltetés | gPV |
| Üzemi frekvencia | 0 -0 Hz |
| Kioldási karakterisztika | közepesen lomha (MT) |
| Lekapcsolási teljesítmény | 5 kA |
| Teljesítményveszteség névleges áramnál | 7,5 W |