gPV, 25A,1000VDC,20kA,10×38 | Méret: 10×38 mm | Feszültség fajtája: DC | Névleges áram: 25 A | Névleges feszültség: 1 000 V | Rendeltetés: gPV | Üzemi frekvencia: 0 -0 Hz | Kioldási karakterisztika: közepesen lomha (MT) | Lekapcsolási teljesítmény: 20 kA | Teljesítményveszteség névleges áramnál: 3,78 W
| Méret | 10×38 mm |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges áram | 25 A |
| Névleges feszültség | 1 000 V |
| Rendeltetés | gPV |
| Üzemi frekvencia | 0 -0 Hz |
| Kioldási karakterisztika | közepesen lomha (MT) |
| Lekapcsolási teljesítmény | 20 kA |
| Teljesítményveszteség névleges áramnál | 3,78 W |