gPV, 8A,1500VDC,20kA,10×85 | Méret: egyéb | Feszültség fajtája: DC | Névleges áram: 8 A | Névleges feszültség: 1 500 V | Rendeltetés: gPV | Üzemi frekvencia: 0 -0 Hz | Kioldási karakterisztika: közepesen lomha (MT) | Lekapcsolási teljesítmény: 20 kA | Teljesítményveszteség névleges áramnál: 6,21 W
| Méret | egyéb |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges áram | 8 A |
| Névleges feszültség | 1 500 V |
| Rendeltetés | gPV |
| Üzemi frekvencia | 0 -0 Hz |
| Kioldási karakterisztika | közepesen lomha (MT) |
| Lekapcsolási teljesítmény | 20 kA |
| Teljesítményveszteség névleges áramnál | 6,21 W |