105/45mm; L=400mm | Zsugorodási ráta: 2:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 105 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 45 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 3 mm | Hosszúság: 0,4 m | Üzemi hőmérséklet: -40 -105 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: false
| Zsugorodási ráta | 2:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 105 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 45 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 3 mm |
| Hosszúság | 0,4 m |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -105 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | false |