110-240 VAC, 20W, IP54, 3,7V, 2,2Ah, 1600lm, 4000K | Fő fényforrás: beépített LED-es | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: zöld | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Villogó fény funkció fő-fényforrás: true | Lámpateljesítmény fő fényforrás: 20 W | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Érintésvédelem: III | Effektív fényáram: 1 600 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Magasság / mélység: 210 mm | Hosszúság: 120 mm
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | zöld |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | true |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 20 W |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 1 600 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Magasság / mélység | 210 mm |
| Hosszúság | 120 mm |