1-10 VDC, 360° | Érzékelő típusa: beépített fényérzékelő | Bekapcsolási fényerő: 50 -800 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 0 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 0 W | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Üzemi hőmérséklet: 10 -30 °C | IP védettséghez alkalmas: IP20 | Átmérő: 21 mm
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 50 -800 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 0 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 0 W |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Üzemi hőmérséklet | 10 -30 °C |
| IP védettséghez alkalmas | IP20 |
| Átmérő | 21 mm |