230V, 50Hz, 500/200W, IP20 | Érzékelő típusa: egyéb | Letapogatási szög: 0 ° | Optimális szerelési magasság: 0,05 m | Max. hatótávolság előre: 0,05 m | Indító fényerő beállítható: true | Alkalmas fali szerelésre: true | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Ütésállóság: IK06 | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50 -50 Hz | Min. kapcsolási idő: 0 s | Max. kapcsolási idő: 0 min | Vízszintes érzékelésszög: 180 -180 ° | Szenzor lengési területe, vízszintes: 0 -0 ° | Szenzor lengési területe, függőleges: 0 -0 ° | Indító fényerő: 3 -2 000 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 500 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 200 W | Hőmérséklet: 10 -45 °C | Átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Érzékelő típusa | egyéb |
| Letapogatási szög | 0 ° |
| Optimális szerelési magasság | 0,05 m |
| Max. hatótávolság előre | 0,05 m |
| Indító fényerő beállítható | true |
| Alkalmas fali szerelésre | true |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 0 s |
| Max. kapcsolási idő | 0 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 180 -180 ° |
| Szenzor lengési területe, vízszintes | 0 -0 ° |
| Szenzor lengési területe, függőleges | 0 -0 ° |
| Indító fényerő | 3 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 500 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 200 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |