230VAC, 2+10M, 100LED, 3,6W, RGB, IP44 | Fényforrás: beépített LED-es | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Elemmel működő: false | Kültéri használatra alkalmas: true | Sorolható: false | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 10 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: III | Magasság / mélység: 25 mm | Átmérő: 0 mm | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: A++, A+, A (LED)
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Elemmel működő | false |
| Kültéri használatra alkalmas | true |
| Sorolható | false |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 10 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | III |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Átmérő | 0 mm |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |