230VAC, E27, max.35W, IP54, 0,5m, 2xSCHUKO, 2600W | Fényforrás: egyéb | Foglalat: E27 | Ház színe: antracit | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Kapcsolóval: false | Fényérzékelővel: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 50 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: I | Rendszer teljesítmény: 35 W | Effektív fényáram: 0 lm | Színhőmérséklet: 0 -0 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 500 mm | Hosszúság: 85 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | egyéb |
| Foglalat | E27 |
| Ház színe | antracit |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Kapcsolóval | false |
| Fényérzékelővel | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | I |
| Rendszer teljesítmény | 35 W |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 500 mm |
| Hosszúság | 85 mm |
| Átmérő | 0 mm |