16(6)A, 250V AC | Használati mód: billentyű | Kiszolgáló elemek száma: 1 | Pólusok száma: 3-pólusú | Beépítés-falvastagság: 2 mm | Beépítési mélység: 21 mm | Fedél-széllel: true | Megvilágítás: tájékozódás | Felirat/jelzés: egyéb | Névleges áram: 16 A | Anyag minősége: egyéb | Halogénmentes: true | Felület: kezeletlen | Kezelőelem színe: piros | Ház színe: fekete
| Használati mód | billentyű |
| Kiszolgáló elemek száma | 1 |
| Pólusok száma | 3-pólusú |
| Beépítés-falvastagság | 2 mm |
| Beépítési mélység | 21 mm |
| Fedél-széllel | true |
| Megvilágítás | tájékozódás |
| Felirat/jelzés | egyéb |
| Névleges áram | 16 A |
| Anyag minősége | egyéb |
| Halogénmentes | true |
| Felület | kezeletlen |
| Kezelőelem színe | piros |
| Ház színe | fekete |