1A, 6kA | Beépítési mélység: 0 mm | Kioldási karakterisztika: B | Pólusszám (összesen): 3 | Biztosított pólusok száma: 3 | Névleges áram: 1 A | Névleges feszültség: 400 V | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 500 V | Névleges löketfeszültség-állóság Uimp: 4 kV | Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 230 V-nál: 6 kA | Feszültség fajtája: AC | Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 400 V-nál: 6 kA | Frekvencia: 50 -60 Hz | Kapcsolt nulla: false | Kiegészítő berendezés lehetséges: true | Modulszélesség: 3 | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -55 °C | Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 1 -25 mm²
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Kioldási karakterisztika | B |
| Pólusszám (összesen) | 3 |
| Biztosított pólusok száma | 3 |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 500 V |
| Névleges löketfeszültség-állóság Uimp | 4 kV |
| Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 230 V-nál | 6 kA |
| Feszültség fajtája | AC |
| Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 400 V-nál | 6 kA |
| Frekvencia | 50 -60 Hz |
| Kapcsolt nulla | false |
| Kiegészítő berendezés lehetséges | true |
| Modulszélesség | 3 |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -55 °C |
| Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör) | 1 -25 mm² |