AC 1000V, L= 180mm, 306g | Forma: egyenes | Hosszúság: 180 mm | Pofák hossza: 39 mm | Védőszigetelt 1000 V: true | Felület: egyéb | Fogantyú kivitel: 2-komponensű | Ütközésvédelemmel: true | Oldalvágóval: true | Fogantyú felület: fogazott | Csupaszítási tartomány átmérője: 0,5 -6 mm | Csupaszítási tartomány keresztmetszete: 0,2 -2,8 mm²
| Forma | egyenes |
| Hosszúság | 180 mm |
| Pofák hossza | 39 mm |
| Védőszigetelt 1000 V | true |
| Felület | egyéb |
| Fogantyú kivitel | 2-komponensű |
| Ütközésvédelemmel | true |
| Oldalvágóval | true |
| Fogantyú felület | fogazott |
| Csupaszítási tartomány átmérője | 0,5 -6 mm |
| Csupaszítási tartomány keresztmetszete | 0,2 -2,8 mm² |