D20A, 100 mA, 10kA, A | Pólusszám (összesen): 4 | Biztosított pólusok száma: 4 | Névleges feszültség: 400 V | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 690 V | Névleges löketfeszültség-állóság Uimp: 4 kV | Névleges áram: 20 A | Névleges hibaáram: 0,1 A | Hibaáram-típus: A | Lökőáram-állóság: 3 kA | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50/60 Hz | Kioldási karakterisztika: D | Kapcsolt nulla: true | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -40 °C | Modulszélesség: 4 | Beépítési mélység: 0 mm | Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 1,5 -25 mm²
| Pólusszám (összesen) | 4 |
| Biztosított pólusok száma | 4 |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 690 V |
| Névleges löketfeszültség-állóság Uimp | 4 kV |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges hibaáram | 0,1 A |
| Hibaáram-típus | A |
| Lökőáram-állóság | 3 kA |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kioldási karakterisztika | D |
| Kapcsolt nulla | true |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -40 °C |
| Modulszélesség | 4 |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör) | 1,5 -25 mm² |