85×45,IP44 | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm² | Forma: kerek | Hosszúság: 0 mm | Átmérő: 85 mm | Bevezetések száma: 4 | Szekrényátvezetés típusa: levágható lépcsős membrán | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: bepattintott | Plombálható: false | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 660 V | Időjárásálló: true
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |
| Forma | kerek |
| Hosszúság | 0 mm |
| Átmérő | 85 mm |
| Bevezetések száma | 4 |
| Szekrényátvezetés típusa | levágható lépcsős membrán |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | bepattintott |
| Plombálható | false |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 660 V |
| Időjárásálló | true |