230V / 5 A Pd=1W | Számláló típusa: elektronikus | Névleges áram (In): 5 A | Maximális áram (Imax): 6 A | Névleges feszültség (Un) N-L: 230 -230 V | Névleges feszültség (Un) L-L: 0 -0 V | Frekvencia: 50 -50 Hz | Pontossági osztály: B | Pólustípus: 1-fázisú | Energiatípus: hatásos teljesítmény | Alkalmas: vételező | Tarifa kivitel: 1-tarifás | Impulzuskimenet: elektromos | Impulzustípus: S0 | Impulzus-részlet: 6 400 -6 400 Imp/kWh (kvarh) | Jelzés fajtája: digitális | Modulszélesség: 4 | Állások száma: 6
| Számláló típusa | elektronikus |
| Névleges áram (In) | 5 A |
| Maximális áram (Imax) | 6 A |
| Névleges feszültség (Un) N-L | 230 -230 V |
| Névleges feszültség (Un) L-L | 0 -0 V |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Pontossági osztály | B |
| Pólustípus | 1-fázisú |
| Energiatípus | hatásos teljesítmény |
| Alkalmas | vételező |
| Tarifa kivitel | 1-tarifás |
| Impulzuskimenet | elektromos |
| Impulzustípus | S0 |
| Impulzus-részlet | 6 400 -6 400 Imp/kWh (kvarh) |
| Jelzés fajtája | digitális |
| Modulszélesség | 4 |
| Állások száma | 6 |