400VAC / 10(100)A | Számláló típusa: elektronikus | Névleges áram (In): 100 A | Maximális áram (Imax): 120 A | Névleges feszültség (Un) N-L: 230 -230 V | Névleges feszültség (Un) L-L: 400 -400 V | Frekvencia: 50 -50 Hz | Pontossági osztály: B | Pólustípus: 3-vezetékes | Energiatípus: hatásos teljesítmény | Alkalmas: vételező | Tarifa kivitel: 1-tarifás | Impulzuskimenet: elektromos | Impulzustípus: S0 | Impulzus-részlet: 400 -400 Imp/kWh (kvarh) | Jelzés fajtája: digitális | Modulszélesség: 7 | Állások száma: 6
| Számláló típusa | elektronikus |
| Névleges áram (In) | 100 A |
| Maximális áram (Imax) | 120 A |
| Névleges feszültség (Un) N-L | 230 -230 V |
| Névleges feszültség (Un) L-L | 400 -400 V |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Pontossági osztály | B |
| Pólustípus | 3-vezetékes |
| Energiatípus | hatásos teljesítmény |
| Alkalmas | vételező |
| Tarifa kivitel | 1-tarifás |
| Impulzuskimenet | elektromos |
| Impulzustípus | S0 |
| Impulzus-részlet | 400 -400 Imp/kWh (kvarh) |
| Jelzés fajtája | digitális |
| Modulszélesség | 7 |
| Állások száma | 6 |