230 V, 50 Hz, 16 A, 3680 W, V, kWh, cost | Számláló típusa: elektronikus | Névleges áram (In): 16 A | Maximális áram (Imax): 16 A | Névleges feszültség (Un) N-L: 230 -230 V | Névleges feszültség (Un) L-L: 0 -0 V | Frekvencia: 50 -50 Hz | Pontossági osztály: B | Pólustípus: 1-fázisú | Energiatípus: hatásos teljesítmény | Alkalmas: vételező | Tarifa kivitel: 1-tarifás | Impulzuskimenet: nélkül | Impulzustípus: S0 | Impulzus-részlet: 0 -0 Imp/kWh (kvarh) | Jelzés fajtája: nélkül | Modulszélesség: 0 | Állások száma: 0
| Számláló típusa | elektronikus |
| Névleges áram (In) | 16 A |
| Maximális áram (Imax) | 16 A |
| Névleges feszültség (Un) N-L | 230 -230 V |
| Névleges feszültség (Un) L-L | 0 -0 V |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Pontossági osztály | B |
| Pólustípus | 1-fázisú |
| Energiatípus | hatásos teljesítmény |
| Alkalmas | vételező |
| Tarifa kivitel | 1-tarifás |
| Impulzuskimenet | nélkül |
| Impulzustípus | S0 |
| Impulzus-részlet | 0 -0 Imp/kWh (kvarh) |
| Jelzés fajtája | nélkül |
| Modulszélesség | 0 |
| Állások száma | 0 |