230 VAC, 100 W, 15000 lm, 4500K, 30000 h, IP65, 1-10V, EEI=D | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 100 -240 V | Dimm-funkció nélkül: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Ütésállóság: IK08 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -50 °C | Rendszer teljesítmény: 100 W | Effektív fényáram: 15 000 lm | Színhőmérséklet: 4 500 -4 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 147 mm | Hosszúság: 290 mm | Külső átmérő: 290 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 100 W |
| Effektív fényáram | 15 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 147 mm |
| Hosszúság | 290 mm |
| Külső átmérő | 290 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |