230 VAC, 50 Hz, 8 W, 550 lm, 3000 K, IP54, 1m, EEI=G | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Kapcsolóval: false | Fényérzékelővel: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: I | Rendszer teljesítmény: 8 W | Effektív fényáram: 550 lm | Színhőmérséklet: 3 000 -3 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Magasság / mélység: 1 000 mm | Hosszúság: 178 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Kapcsolóval | false |
| Fényérzékelővel | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | I |
| Rendszer teljesítmény | 8 W |
| Effektív fényáram | 550 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -3 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 1 000 mm |
| Hosszúság | 178 mm |
| Átmérő | 0 mm |