10 W, 1700 lm, 3,7 V, 2000 mAh, 18650, IP44 | Fényforrás: beépített LED-es | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Kapcsolóval: true | Kábellel és villás dugóval: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Érintésvédelem: III | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 1 700 lm | Színhőmérséklet: 6 000 -6 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 23 mm | Hosszúság: 34 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Kapcsolóval | true |
| Kábellel és villás dugóval | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 1 700 lm |
| Színhőmérséklet | 6 000 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 23 mm |
| Hosszúság | 34 mm |
| Átmérő | 0 mm |