200-230VAC,50Hz,20W,2300lm,3000-6000K,IP66,EEI=E | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Fényérzékelővel: false | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Felület: porszórt | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 200 -230 V | Dimm-funkció nélkül: true | Energia-takarékossági osztály: A+ | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: A++, A+, A (LED) | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 36 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Ütésállóság: IK08 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -45 °C | Rendszer teljesítmény: 20 W | Színhőmérséklet: 3 000 -6 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Effektív fényáram: 2 300 lm | Magasság / mélység: 122 mm | Hosszúság: 182 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Fényérzékelővel | false |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | porszórt |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 200 -230 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Energia-takarékossági osztály | A+ |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 36 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -45 °C |
| Rendszer teljesítmény | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 2 300 lm |
| Magasság / mélység | 122 mm |
| Hosszúság | 182 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |