Timer 6+18h,10LED, 3000K, 2xAA | Fényforrás: beépített LED-es | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 3 -3 V | Elemmel működő: true | Kültéri használatra alkalmas: false | Sorolható: false | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 10 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: III | Magasság / mélység: 50 mm | Átmérő: 0 mm | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: A++, A+, A (LED)
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3 -3 V |
| Elemmel működő | true |
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Sorolható | false |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 10 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | III |
| Magasság / mélység | 50 mm |
| Átmérő | 0 mm |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |