230VAC,1,8W,100lm,3000/4500/6000K,38°,2m, 30sec,20lux,EEI=G | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: ezüst | Fedél/burkolat fajtája: lemez | Alkalmas falon kívüli szerelésre: false | Beépíthető dobozzal: false | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 15 000 h | Érintésvédelem: II | Ütésállóság: IK06 | Rendszer teljesítmény: 1,8 W | Effektív fényáram: 100 lm | Színhőmérséklet: 3 000 -6 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 37 mm | Hosszúság: 82,5 mm | Átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 60 mm | Beépítési magasság/-mélység: 40 mm | Beépítési hossz: 60 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | ezüst |
| Fedél/burkolat fajtája | lemez |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | false |
| Beépíthető dobozzal | false |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 15 000 h |
| Érintésvédelem | II |
| Ütésállóság | IK06 |
| Rendszer teljesítmény | 1,8 W |
| Effektív fényáram | 100 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 37 mm |
| Hosszúság | 82,5 mm |
| Átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 60 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 40 mm |
| Beépítési hossz | 60 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |