100-240 VAC, 50 W, 5000 lm, 50000 h, IP65, 2700K, EEI=F | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Felület: porszórt | Ház színe: szürke | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 100 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 50 000 h | Copfmértékre alkalmas: 50 -50 mm | Ütésállóság: IK08 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -50 °C | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Csatlakozókábel: true | Rendszer teljesítmény: 50 W | Effektív fényáram: 5 000 lm | Színhőmérséklet: 2 700 -2 700 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Magasság / mélység: 81 mm | Hosszúság: 500 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | porszórt |
| Ház színe | szürke |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Copfmértékre alkalmas | 50 -50 mm |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Csatlakozókábel | true |
| Rendszer teljesítmény | 50 W |
| Effektív fényáram | 5 000 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -2 700 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 81 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Átmérő | 0 mm |