230V, 50Hz, 3W, 1×LED, 3h, 4,8V/900 mAh, Ni-Cd, | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fehér | Fedél/burkolat fajtája: nélkül | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Beépíthető dobozzal: false | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Érintésvédelem: II | Ütésállóság: IK06 | Rendszer teljesítmény: 3 W | Effektív fényáram: 150 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 45 mm | Hosszúság: 134 mm | Átmérő: 134 mm | Beépítési szélesség: 103 mm | Beépítési magasság/-mélység: 45 mm | Beépítési hossz: 103 mm | Beépítési átmérő: 130 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Fedél/burkolat fajtája | nélkül |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Beépíthető dobozzal | false |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Érintésvédelem | II |
| Ütésállóság | IK06 |
| Rendszer teljesítmény | 3 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 45 mm |
| Hosszúság | 134 mm |
| Átmérő | 134 mm |
| Beépítési szélesség | 103 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 45 mm |
| Beépítési hossz | 103 mm |
| Beépítési átmérő | 130 mm |