Jelszakasz hossza: 5 m | Lézerosztály: 2. osztály | Szenzor hullámhossza: 0 nm | Pontosság: 1 mm/m | Látható jelszakasz: true | Elem fajtája: egyéb | Ház színe: egyéb | Hosszúság: 0 mm
| Jelszakasz hossza | 5 m |
| Lézerosztály | 2. osztály |
| Szenzor hullámhossza | 0 nm |
| Pontosság | 1 mm/m |
| Látható jelszakasz | true |
| Elem fajtája | egyéb |
| Ház színe | egyéb |
| Hosszúság | 0 mm |