max. 100m | Jelszakasz hossza: 100 m | Lézerosztály: 2. osztály | Szenzor hullámhossza: 620 nm | Pontosság: 0,02 mm/m | Látható jelszakasz: true | Elem fajtája: egyéb | Ház színe: fekete | Hosszúság: 111 mm
| Jelszakasz hossza | 100 m |
| Lézerosztály | 2. osztály |
| Szenzor hullámhossza | 620 nm |
| Pontosság | 0,02 mm/m |
| Látható jelszakasz | true |
| Elem fajtája | egyéb |
| Ház színe | fekete |
| Hosszúság | 111 mm |