220-240 VAC, 15 m, 10 s-12 min, 0,1-2000 lux | Érzékelő típusa: nagyfrekvenciás (HF) | Letapogatási szög: 360 ° | Optimális szerelési magasság: 3 m | Max. hatótávolság előre: 15 m | Indító fényerő beállítható: true | Alkalmas fali szerelésre: false | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Ütésállóság: IK06 | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50 -46 Hz | Min. kapcsolási idő: 10 s | Max. kapcsolási idő: 12 min | Vízszintes érzékelésszög: 180 -180 ° | Szenzor lengési területe, vízszintes: 0 -0 ° | Szenzor lengési területe, függőleges: 0 -0 ° | Indító fényerő: 0,1 -2 000 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 1 200 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 600 W | Hőmérséklet: 10 -45 °C | Átmérő: 95 mm | Beépítési szélesség: 50 mm | Beépítési mélység: 50 mm | Beépítési hossz: 32 mm | Beépítési átmérő: 50 mm
| Érzékelő típusa | nagyfrekvenciás (HF) |
| Letapogatási szög | 360 ° |
| Optimális szerelési magasság | 3 m |
| Max. hatótávolság előre | 15 m |
| Indító fényerő beállítható | true |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -46 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 10 s |
| Max. kapcsolási idő | 12 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 180 -180 ° |
| Szenzor lengési területe, vízszintes | 0 -0 ° |
| Szenzor lengési területe, függőleges | 0 -0 ° |
| Indító fényerő | 0,1 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 1 200 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 600 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 95 mm |
| Beépítési szélesség | 50 mm |
| Beépítési mélység | 50 mm |
| Beépítési hossz | 32 mm |
| Beépítési átmérő | 50 mm |