230 VAC, 2xE27, 2×60 W, 360°, 8 m, 10 s-12 min, IP44 | Alkalmas fali szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Fényforrás: cserélhető LED-es | Foglalat: E27 | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -40 °C | Fényérzékelővel: true | Rendszer teljesítmény: 120 W | Effektív fényáram: 0 lm | Színhőmérséklet: 0 -0 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 117 mm | Hosszúság: 275 mm | Külső átmérő: 275 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas fali szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Fényforrás | cserélhető LED-es |
| Foglalat | E27 |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -40 °C |
| Fényérzékelővel | true |
| Rendszer teljesítmény | 120 W |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 117 mm |
| Hosszúság | 275 mm |
| Külső átmérő | 275 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |